У Державному навчальному закладі «Бердянський центр ПТО» здобувачі освіти навчальної групи А 48 з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії "С", машиніст крана автомобільного» завершили навчання та успішно склали державну кваліфікаційну атестацію (ДКА) з використанням технологій дистанційного навчання.
За допомогою сервісу Zoom відбувся захист дипломних робіт.
Випускники, а завтра вже кваліфіковані робітники, показали свої знання і вміння, здобуті під час навчання у закладі освіти.
Вітаємо наших випускників з успішно складеними іспитами та бажаємо їм професійного зростання й життєвої реалізації!Нехай знання та практичні навички неодмінно стануть запорукою у досягненні омріяних вершин у подальшій професійній діяльності!
Щасливої життєвої дороги нашим випускникам!
Ваша професія потрібна для відбудови нашої країни!
Відбудуємо Україну разом!
За допомогою сервісу Zoom відбувся захист дипломних робіт.
Випускники, а завтра вже кваліфіковані робітники, показали свої знання і вміння, здобуті під час навчання у закладі освіти.
Вітаємо наших випускників з успішно складеними іспитами та бажаємо їм професійного зростання й життєвої реалізації!Нехай знання та практичні навички неодмінно стануть запорукою у досягненні омріяних вершин у подальшій професійній діяльності!
Щасливої життєвої дороги нашим випускникам!
Ваша професія потрібна для відбудови нашої країни!
Відбудуємо Україну разом!