Підготували її вихователі гуртожитку Пилипенко Маргарита Володимирівна та Пилипенко Іван Федорович.
Ведучими були учениці групи П 35 Литвиненко Вікторія та Онищенко Анна. Провели різні конкурси між командами хлопців та дівчат, звернули увагу на значення цього прекрасного, чарівного почуття в житті коханої людини.
За активну участь учні отримали солодкі призи.
Закінчилася наша святкова зустріч чаюванням з печивом та цукерками