24 травня на базі Запорізького обласного центру молоді пройшов обласний профорієнтаційний захід «Вибір професії – дорога майбутнього».
Головна ідея заходу – допомогти молодим людям здобути знання і навички, яких потребує сучасний ринок праці, а бізнесу – подолати проблему дефіциту фахівців.
На захід були запрошені учні випускних класів (9-х-11-х) м. Запоріжжя та області, які мешкають у обласному центрі.
Наш заклад отримав запрошення від Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА та взяв участь у заході. Педагоги рекламували професії, за якими проводить центр підготовку.
Головна ідея заходу – допомогти молодим людям здобути знання і навички, яких потребує сучасний ринок праці, а бізнесу – подолати проблему дефіциту фахівців.
На захід були запрошені учні випускних класів (9-х-11-х) м. Запоріжжя та області, які мешкають у обласному центрі.
Наш заклад отримав запрошення від Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА та взяв участь у заході. Педагоги рекламували професії, за якими проводить центр підготовку.