У Державному навчальному закладі «Бердянський центр ПТО» здобувачі освіти навчальної групи ТП 211 з професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник» завершили навчання та успішно склали державну кваліфікаційну атестацію (ДКА) з використанням технологій дистанційного навчання.
За допомогою Сервісу Zoom відбувся захист дипломних робіт.
Випускники, а завтра вже кваліфіковані робітники, показали свої знання і вміння, здобуті під час навчання у закладі освіти. Нехай знання та практичні навички неодмінно стануть запорукою у досягненні омріяних вершин у подальшій професійній діяльності!
Вітаємо наших випускників з успішно складеними іспитами та бажаємо їм професійного зростання й життєвої реалізації!
Щасливої життєвої дороги нашим випускникам!
За допомогою Сервісу Zoom відбувся захист дипломних робіт.
Випускники, а завтра вже кваліфіковані робітники, показали свої знання і вміння, здобуті під час навчання у закладі освіти. Нехай знання та практичні навички неодмінно стануть запорукою у досягненні омріяних вершин у подальшій професійній діяльності!
Вітаємо наших випускників з успішно складеними іспитами та бажаємо їм професійного зростання й життєвої реалізації!
Щасливої життєвої дороги нашим випускникам!