Першим директором училища був Кунгурцев Євгеній Максимович. Під його керівництвом проходив процес становлення училища, формування колективу працівників, для яких будівельна справа і виховання дітей було основним у житті.
У 1981 році колектив очолив Поліхун Ігор Єфимович, який доклав зусиль для того, щоб відкрити нові будівельні професії: кранівник башеного крану, лицювальник-плиточник.
З 2000 року заклад освіти очолив Гищук Василь Дмитрович – талановита і неординарна особистість з великими організаторськими здібностями та високим рівнем управлінської культури.З метою збільшення контингенту у 2000 році розпочато підготовку підготовку фахівців з професії «Перукар», а згодом – «Манікюрник».
У 2001році СПТУ№25 було перейменовано на «Бердянський будівельний ліцей». Значно покращилася матеріально-технічна база: для кожної професії створена нова майстерня та лабораторія.
Враховуючи попит на ринку праці професій будівельного напрямку, у закладі освіти була ліцензована професія «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» та почалася активна підготовка робітників затребуваної професії.
У зв’язку з проведенням оптимізації мережі професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області, раціонального використання державного майна та подання Запорізької обласної державної адміністрації від 02.03.2009 р.№08-27/0631, управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Чернігівської районної державної адміністрації Запорізької області Бердянський професійний будівельний ліцей перейменовано на державний навчальний заклад «Бердянський центр професійно-технічної освіти». Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 15.05.2009 №415 «Про ліквідацію Обіточневської філії Осипенківського професійного аграрного ліцею Запорізької області» та приєднання до ДНЗ «Бердянський ЦПТО».
Зріс контингент учнів, з’явилися нові професії: «Кухар, кондитер», «Слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки, тракторист-машиніст».
Центр має ліцензії на право здійснювати допрофесійну підготовку, загальноосвітню підготовку, професійне (професійно-технічне) навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників і незайнятого населення за 15-ма інтегрованими робітничими професіями.
Сьогодні у центрі працює згуртований творчий педагогічний колектив.