Про заклад
Бердянський центр професійно-технічної освіти
   Місто Бердянськ - перлина Приазов’я. Саме тут і розташований наш заклад освіти. Він має довгу і славетну історію.
       Постановою Ради Міністрів від 02 жовтня 1969 року для підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю було створено професійно-технічне училище №25. На його базі проводилася підготовка робітничих кадрів для будівельних організацій м. Бердянська. Базовим підприємством училища було будівельне підприємство «Бердянськбуд». У закладі проводилася підготовка столярів, малярів, мулярів, електрогазозварників, машиністів крана автомобільного.

        Першим директором училища був Кунгурцев Євгеній Максимович. Під його керівництвом проходив процес становлення училища, формування колективу працівників, для яких будівельна справа і виховання дітей було основним у житті.
        У 1981 році колектив очолив Поліхун Ігор Єфимович, який доклав зусиль для того, щоб відкрити нові будівельні професії: кранівник башеного крану, лицювальник-плиточник.
         З 2000 року заклад освіти очолив Гищук Василь Дмитрович – талановита і неординарна особистість з великими організаторськими здібностями та високим рівнем управлінської культури.З метою збільшення контингенту у 2000 році розпочато підготовку підготовку фахівців з професії «Перукар», а згодом – «Манікюрник».
         У 2001році СПТУ№25 було перейменовано на «Бердянський будівельний ліцей». Значно покращилася матеріально-технічна база: для кожної професії створена нова майстерня та лабораторія.
     Враховуючи попит на ринку праці професій будівельного напрямку, у закладі освіти була ліцензована професія «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» та почалася активна підготовка робітників затребуваної професії.       
        У зв’язку з проведенням оптимізації мережі професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області, раціонального використання державного майна та подання Запорізької обласної державної адміністрації від 02.03.2009 р.№08-27/0631, управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Чернігівської районної державної адміністрації Запорізької області Бердянський професійний будівельний ліцей перейменовано на державний навчальний заклад «Бердянський центр професійно-технічної освіти». Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 15.05.2009 №415 «Про ліквідацію Обіточневської філії Осипенківського професійного аграрного ліцею Запорізької області» та приєднання до ДНЗ «Бердянський ЦПТО».
        Зріс контингент учнів, з’явилися нові професії: «Кухар, кондитер», «Слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки, тракторист-машиніст».
        Центр має ліцензії на право здійснювати допрофесійну підготовку, загальноосвітню підготовку, професійне (професійно-технічне) навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників і незайнятого населення за 15-ма інтегрованими робітничими професіями.      
Сьогодні у центрі працює згуртований творчий педагогічний колектив.
Шановні випускники шкіл! Обирайте професію столяра, машиніста сільськогосподарської техніки, майстра єврореморнту, монтажника гіпсокартонних конструкцій, муляра, кухаря, перукаря, слюсаря з ремонту автомобілів, водія категорії «С», машиніста крана автомобільного!
Ми раді бачити Вас у нашому дружньому, творчому, веселому учнівському колективі!
Галерея нашого закладу