Про заклад
Бердянський центр професійно-технічної освіти
Це сучасний заклад, у якому можна опанувати найпотрібніші на ринку праці професії будівельної галузі: столяр, маляр, штукатур, плиточник, муляр, електрогазозварник, машиніст крана автомобільного.

З 2000 року готуємо фахівців за професією «Перукар. Манікюрниця». Відчуваючи попит ринку праці, першими в області розпочали підготовку учнів за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».
Зріс контингент учнів, з'явилися у навчальному закладі нові інтегровані професії: «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Кухар. Кондитер».


Навчальний заклад має свої традиції, культурний та духовний простір і таке незбагненне явище, як аура... У центрі працюють гуртки, спортивні секції, традиційно проводяться конкурси художньої самодіяльності, заходи до визначних та пам’ятних дат, реалізуються проекти «Скринька добрих справ», «Моральний вчинок», «Молодь обирає здоров’я», працюють органи учнівського самоврядування, де учні мають можливість реалізувати свої організаторські та творчі здібності.

Навчальний заклад має гуртожиток, де створені хороші умови для проживання та відпочинку. Для учнів центру організовано гаряче харчування.
Шановні випускники шкіл! Обирайте професію столяра, машиніста сільськогосподарської техніки, майстра єврореморнту, монтажника гіпсокартонних конструкцій, муляра, кухаря, перукаря, слюсаря з ремонту автомобілів, водія категорії «С», машиніста крана автомобільного!
Ми раді бачити Вас у нашому дружньому, творчому, веселому учнівському колективі!
Галерея нашого закладу
Віртуальна екскурсія